GMBproADVENT 2023

GMBproMB
Přejít na obsah

GMBproADVENT 2023

GMBproMB
Published by webadmin v Globální · 12 Leden 2024
V loňském roce jsme si vyzkoušeli, že uspořádat takovou akci znamená mnoho práce a organizačních starostí. Ale nezalekli jsme se a letos uspořádali adventní trh znovu a nebyli bychom to my, abychom druhý ročník náležitě nevylepšili.  

Den 26. 11.2023 se park před gymnáziem proměnil v dějiště adventních trhů. Kromě tradičních stánků s cukrovím, svařákem, punčem a čajem jste si zde mohli koupit ručně zdobené svíčky, ozdoby, skleničky, krásné výrobky z 3D tiskárny a další. Rozšířili jsme také nabídku něčeho „na zub“. Kromě párků v rohlíku, jste si mohli pochutnat na klobáse, palačinkách a vaflích.

Hlavním smyslem celé akce bylo především to, aby se lidé potkali, popovídali si v krásně nazdobeném parku a naladili se na vánoční atmosféru. A protože malé děti bývají často neposedné a pro povídání si u svařáku nemají zrovna pochopení, připravil si náš Santa s pomocnicí překážkovou dráhu a dobroty pro ty nejmenší. Nechyběly ani koledy, tradiční fotokoutek a samozřejmě krásně nazdobený stromek.

Další letošní novinkou je navázání spolupráce s místními skauty, se kterými jsme se podělili o naše výrobky, které budou prodávat v jejich charitativní kavárně Coffee to help. My jsme se stejně jako v loňském roce rozhodli výtěžek věnovat spolku Kapka pro tlapky, který se stará o psy a kočky.

Celá akce by samozřejmě nemohla proběhnout bez našich partnerů a dobrovolníků z řad rodičů a pracovníků školy. Velký dík patří především Mládež kraji, MěKS, dále Muzejnímu spolku, Městu Moravské Budějovice, našim paním uklízečkám, kolegům učitelům, rodičům, a hlavně našim skvělým studentům a absolventům, kteří, byť studují na vysokých školách, stále se vrací a pomáhají. Moc jim všem děkuji. A nebojte se, nekončíme. Chvilku si oddechneme a pustíme se do dalších akcí.


There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
Návrat na obsah